Denizli Bekilli Şehitoğlu Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 21 dk önce
Şehitoğlu Eczanesi logo
Şehitoğlu Eczanesi logo

Şehitoğlu Eczanesi

0
(0)

Denizli Bekilli Şehitoğlu Eczanesi. Nöbetçi Şehitoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şehitoğlu Eczanesi Denizli ili Bekilli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şehitoğlu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şehitoğlu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şehitoğlu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehitoğlu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şehitoğlu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Haziran 2022 Pazar Denizli Bekilli Nöbetçi Şehitoğlu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şehitoğlu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şehitoğlu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şehitoğlu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şehitoğlu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şehitoğlu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şehitoğlu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şehitoğlu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şehitoğlu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Denizli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Denizli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yıldız Eczanesi

Denizli Çivril Yıldız Eczanesi. Nöbetçi Yıldız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gönül Eczanesi

Denizli Acıpayam Gönül Eczanesi. Nöbetçi Gönül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akşit Eczanesi

Denizli Sarayköy Akşit Eczanesi. Nöbetçi Akşit Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kabayuka Eczanesi

Denizli Pamukkale Kabayuka Eczanesi. Nöbetçi Kabayuka Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.