Çal Eczanesi logo
Çal Eczanesi logo

Çal Eczanesi

(0)
Çal Eczanesi Denizli ili Çal ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çal Eczanesi Denizli ili Çal İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Ekim 2021 Perşembe Denizli Çal Nöbetçi Çal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Denizli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Denizli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çavuşoğlu Eczanesi

Çavuşoğlu Eczanesi Denizli ili Tavas ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çavuşoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bozkurt Eczanesi

Bozkurt Eczanesi Denizli ili Bozkurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bozkurt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Sağlık Eczanesi Denizli ili Güney ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Başdağ Eczanesi

Başdağ Eczanesi Denizli ili Buldan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Başdağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.