Yeşilbağlar Eczanesi logo
Yeşilbağlar Eczanesi logo

Yeşilbağlar Eczanesi

(0)
Yeşilbağlar Eczanesi Denizli ili Çivril ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeşilbağlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeşilbağlar Eczanesi Denizli ili Çivril İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeşilbağlar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeşilbağlar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeşilbağlar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeşilbağlar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeşilbağlar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Denizli Çivril Nöbetçi Yeşilbağlar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeşilbağlar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeşilbağlar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeşilbağlar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeşilbağlar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeşilbağlar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeşilbağlar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeşilbağlar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeşilbağlar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Denizli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Denizli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kaytan Eczanesi

Kaytan Eczanesi Denizli ili Merkezefendi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kaytan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Altay Eczanesi

Altay Eczanesi Denizli ili Kale ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Altay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yıldız Eczanesi

Yıldız Eczanesi Denizli ili Çivril ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yıldız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ocak Eczanesi

Ocak Eczanesi Denizli ili Merkezefendi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ocak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.