Dalca Eczanesi

Dalca Eczanesi

  • Denizli - Güney
  • tarihinde nöbetçi
  • 02584512903 02584512903
  • TİLKİLİ MAH. 3 SOK. NO:4/A
(0)

29 Kasım 2021 Pazartesi Denizli Güney Nöbetçi Eczaneleri

Denizli ili Güney ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Denizli Güney Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Denizli Güney nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Denizli Güney nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Güney ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Güney ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Denizli Güney Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güney Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güney Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Güney nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Güney ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güney nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güney ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Denizli İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Denizli ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkezefendi Nöbetçi Eczaneleri

Denizli Merkezefendi Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkezefendi nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bekilli Nöbetçi Eczaneleri

Denizli Bekilli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bekilli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çal Nöbetçi Eczaneleri

Denizli Çal Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çal nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Buldan Nöbetçi Eczaneleri

Denizli Buldan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Buldan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.