Denizli Merkezefendi Özgün Kıyat Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Özgün Kıyat Eczanesi logo
Özgün Kıyat Eczanesi logo

Özgün Kıyat Eczanesi

0
(0)

Denizli Merkezefendi Özgün Kıyat Eczanesi. Nöbetçi Özgün Kıyat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Özgün Kıyat Eczanesi Denizli ili Merkezefendi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Özgün Kıyat Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Özgün Kıyat Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Özgün Kıyat Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özgün Kıyat Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Özgün Kıyat Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Denizli Merkezefendi Nöbetçi Özgün Kıyat Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Özgün Kıyat Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Özgün Kıyat Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Özgün Kıyat Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Özgün Kıyat Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Özgün Kıyat Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özgün Kıyat Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Özgün Kıyat Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Özgün Kıyat Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Denizli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Denizli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Peri Eczanesi

Denizli Kale Peri Eczanesi. Nöbetçi Peri Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özgün Eczanesi

Denizli Tavas Özgün Eczanesi. Nöbetçi Özgün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yıldız Eczanesi

Denizli Çivril Yıldız Eczanesi. Nöbetçi Yıldız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ipek Eczanesi

Denizli Honaz Ipek Eczanesi. Nöbetçi Ipek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.