Denizli Merkezefendi Seda Başdil Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Seda Başdil Eczanesi logo
Seda Başdil Eczanesi logo

Seda Başdil Eczanesi

0
  • Denizli - Merkezefendi
  • 02583614393
  • TEKDEN HASTANESİ YANI 29 EKİM BULV. KARCI YOLU 2 SOK. NO:6/AADRES DETAY: TEKDEN HASTANESİ YANI 29 EKİM BULVARI KARCI YOLU 2. SOK. NO:6/A
  • 159
  • Yorum Yap
(0)

Denizli Merkezefendi Seda Başdil Eczanesi. Nöbetçi Seda Başdil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Seda Başdil Eczanesi Denizli ili Merkezefendi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Seda Başdil Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Seda Başdil Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Seda Başdil Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seda Başdil Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Seda Başdil Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Denizli Merkezefendi Nöbetçi Seda Başdil Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Seda Başdil Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Seda Başdil Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Seda Başdil Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Seda Başdil Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Seda Başdil Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Seda Başdil Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Seda Başdil Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Seda Başdil Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Denizli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Denizli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Damla Eczanesi

Denizli Çardak Damla Eczanesi. Nöbetçi Damla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gönül Eczanesi

Denizli Acıpayam Gönül Eczanesi. Nöbetçi Gönül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kızılhisar Eczanesi

Denizli Serinhisar Kızılhisar Eczanesi. Nöbetçi Kızılhisar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ocak Eczanesi

Denizli Merkezefendi Ocak Eczanesi. Nöbetçi Ocak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.