Denizli Pamukkale Pelitlibağ Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 22 sa önce
Pelitlibağ Eczanesi logo
Pelitlibağ Eczanesi logo

Pelitlibağ Eczanesi

0
  • Denizli - Pamukkale
  • 02582416545
  • PELITLIBAG MAH. 1112 SOK. NO:38DENIZLIADRES DETAY: PELİTLİBAĞ MAH. 1112 SK. NO :38 15 NOLU SAĞLIK OCAĞI KARŞISI
  • 219
  • Yorum Yap
(0)

Denizli Pamukkale Pelitlibağ Eczanesi. Nöbetçi Pelitlibağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Pelitlibağ Eczanesi Denizli ili Pamukkale İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Pelitlibağ Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Pelitlibağ Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Pelitlibağ Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pelitlibağ Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Pelitlibağ Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Haziran 2022 Cumartesi Denizli Pamukkale Nöbetçi Pelitlibağ Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Pelitlibağ Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Pelitlibağ Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Pelitlibağ Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Pelitlibağ Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Pelitlibağ Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Pelitlibağ Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Pelitlibağ Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Pelitlibağ Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Denizli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Denizli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çal Eczanesi

Denizli Çal Çal Eczanesi. Nöbetçi Çal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Güleç Eczanesi

Denizli Merkezefendi Güleç Eczanesi. Nöbetçi Güleç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gönül Eczanesi

Denizli Acıpayam Gönül Eczanesi. Nöbetçi Gönül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Denizli Güney Sağlık Eczanesi. Nöbetçi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.